Компанія ТехноДар стала офіційним партнером відомого виробника мідних труб CUPRUMFOMA!

Cuprumfoma - виробник, який перевірений часом, адже ідея про створення компанії народилася ще в 1956 році, завдяки підприємницькому інстинкту Анджело Монтіні, який працюючи на заводі з лиття алюмінію втілив свою ідею в реальність.

У 1989 році почалося виробництво мідних труб на новому спеціалізованому заводі, розташованому в Бедіццоле (провінція Брешія). За ці 30 років CUPRUMFOMA! досягла унікального рівня майстерності, зайнявши одне з передових місць в списку найважливіших європейських компаній в цьому секторі.

Зараз CUPRUMFOMA! - це динамічне, виробниче підприємство яке характеризується своїм безперервним розвитком, постійними інвестиціями та інноваціями. Італійська компанія завжди дбає про потреби клієнта та цим пояснює свій успіх.

Обираючи нового постачальника, компанія ТехноДар також звернула увагу на те, що виробництво Cuprumfoma вирішило повністю відмовитися від використання лома, та зупинилося на первинній, ясній міді, що є не аби якою перевагою в наш час.

CUPRUMFOMA! - компанія, в якій робота працівників націлена на повне задоволення потреб клієнтів. Найсуворіші вимоги до якості продукції стали стандартами виробництва та стали головним чинником, який допоміг отримати сертифікацію системи якості відповідно до ISO 9001.


Кваліфіковані консультації та пунктуальна технічна допомога забезпечують всім клієнтам безпеку оперативного співробітництва. Це дозволяє CUPRUMFOMA! похвалитися продуктом, який повністю відповідає найсуворішим міжнародним стандартам і технічним специфікаціям, які потрібні замовникам при обслуговуванні на найвищому рівні.

Широкий асортимент мідних труб здатний задовольнити будь-які потреби замовника з точки зору діаметра, товщини та інших допустимих критеріїв, відповідно до італійських норм та міжнародних стандартів.
Трубна продукція відрізняється своїм різноманіттям та сферою застосування.
 • Для опалення.
 • Для розподілення газу.
 • В системах водопостачання.
 • У сфері кондиціонування.
 • У виробництві теплообмінників.
 • Сонячні Теплові колектори та пов’язані з ними з’єднання.
 • Обробка металу (фітинги, колектори і т.д.)


 • CUPRUMFOMA! - це про досвід, якість та надійність. Завдяки доступній ціні, яка відповідає найвищій якості продукції, італійський виробник постійно займає передові позиції на ринку.

  Отримавши право на офіційний імпорт продукції на територію України, компанія ТехноДар має змогу запропонувати замовникам найвигідніші ціни та зручні умови співпраці для дилерів.
  Ефективна організація, дієздатний, обладнаний склад, який постійно оновлює свій асортимент, відділ логістики, уважні до найсуворіших вимог наших клієнтів.
  ТехноДар гарантує швидку, безпечну та ефективну службу доставки.

  Співпрацюючи з нами, ваша справа приречена на успіх!